Produkty

Manifo - webowy kreator stron

Manifo

Tworzenie stron internetowych nie musi być skomplikowane i kosztowne. W dodatku, piękna, prosta i funkcjonalna strona w potrafi w pełni sprostać oczekiwaniom biznesowym. Manifo.com to kreator stron www, za pomocą którego każdy może zbudować własną stronę internetową bez programowania!Ta aplikacja dostępna online nie wymaga żadnych instalacji - wystarczy się zalogować.

Jak to działa?

Edytor stron został przygotowany z myślą o użytkowniku - jest przyjemny i prosty w obsłudze. Sam proces tworzenia polega na klikaniu odpowiednich funkcji oraz przeciąganiu gotowych elementów – to jak zabawa z klockami! W Manifo.com masz pełną kontrolę nad każdym elementem swojej strony. Możesz zmieniać co chcesz i kiedy chcesz.

Przygotowane strony składają się z elementów oraz aplikacji, których liczba jest zupełnie dowolna - korzystasz z tych, które najlepiej pasują do Twoich planów. Do dyspozycji masz np. tekst, zdjęcie, galerię, mapę, film oraz liczne aplikacje takie jak blog i księga gości. Wszystkie elementy i aplikacje możesz dowolnie zmieniać i nadawać im własny wygląd. Dzięki temu Twoja strona będzie unikalna i funkcjonalna.

Szablony i wzorce

Dla użytkowników, którzy dodatkowo nie chcą korzystać z usług zewnętrznych grafików, Manifo.com jest wyposażone w ciągle aktualizowane szablony, które można wykorzystać dla swojej strony. W szablonach graficznych można dokonywać zmian bez ograniczeń, jak również wykorzystać bibliotekę gotowych obrazków. Innym elementem aplikacji są wzorce - czyli gotowe strony, które zawierają szablon, gotowe elementy i aplikacje - wystarczy zmienić zawartość według własnych potrzeb.

Integracje

Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje internet, przygotowaliśmy liczne integracje z popularnymi serwisami społecznościowymi. Odbywa się to w dwie strony - możesz pobierać jak i wysyłać dane na YouTube, Facebook, Flickr, Twitter itp.

Więcej o platformie znajdziesz na Manifo.com

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

Formularz kontaktowy

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com