Case study

Muzeum w sieci

  • On-line www.muzeum.krakow.pl
  • Klient Muzeum Narodowe w Krakowie
  • Integracje Portal oraz system zarządzania marketingiem i promocją
  • Zrealizowano grudzień 2006

Coraz częściej przeglądanie oferty kulturalnej muzeów czy galerii sztuki zaczynamy od strony www. To często element decydujący o tym, czy kupimy bilet.

Co zaproponowaliśmy?

Cel jaki postawiono przed nowym serwisem jest informowanie użytkowników w przyjaznej formie, co zachęci turystów lub mieszkańców Krakowa i okolic do zwiedzania Muzeum. Poza strefą wizualną – bardzo ważny był aspekt funkcjonalny.

Produkcja i wdrożenie

Serwis informacyjny Muzeum Narodowego w Krakowie, poza łatwym w obsłudze systemem zarządzania treścią, został wyposażony w kompleksowy zestaw narzędzi do prowadzenia promocji i marketingu online. Portal prezentuje aktualne wydarzenia związane z działalnością Gmachu Głównego oraz wszystkich placówek mieszczących się w strukturach Muzeum, spersonalizowane dla różnych grup odbiorców.

Dodatkowe narzędzia umożliwiają redaktorom serwisu pozyskiwanie informacji marketingowych, planowanie wystaw czy komunikację z odwiedzającymi i partnerami Muzeum.

Pondto ważnymi elementami są rozwiązania przyciągające uwagę zainteresowanych, bez względu na to czy już zwiedzali muzeum - czy jeszcze nie. Jednym z nich jest sklep online, który oferuje w ciągłej sprzedaży przewodniki, albumy, pamiątki, reprodukcje oraz publikacje naukowe dla bardziej zaawansowanych znawców sztuki. Na uwagę zasługuje dział edukacyjny skierowany do różnych grup odbiorców oraz mediateka pełniąca rolę multimedialnego słownika i archiwum.

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

Formularz kontaktowy

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com