Case study

System ERP dla Llentab Group

  • Klient Llentab Group
  • Integracje System zarządzania procesem produkcyjnym
  • Zrealizowano styczeń 2009

Działalność w wielu krajach wymaga od firm budowlano - produkcyjnych sprawnego zarządzania, począwszy od prac projektowych – na księgowości kończąc. Nie inaczej było w Llentab Group - jednego z największych producentów i wykonawców hal stalowych w Europie.

Co zaproponowaliśmy?

Złożoność procesów w Grupie Llentab sprawiła, że nawet najbardziej zaawansowane komercyjne systemy nie były w stanie sprostać wymaganiom. Konieczne było bardzo indywidualne podejście do projektu. Z takim założeniem Softhis rozpoczął prace nad kompleksowym, dedykowanym narzędziem, które będzie realnie wpływać i usprawniać codzienną pracę każdego pracownika Grupy Llentab.

Produkcja i wdrożenie

Istotnym elementem systemu jest sformalizowanie procedur biznesowych organizujących przepływ informacji i dokumentów. Rozwiązanie informatyczne, zintegrowane z istniejącym już środowiskiem IT klienta, obejmuje kluczowe dla firmy sektory:
• sprzedaż,
• projektowanie,
• produkcja,
• montaż,
• logistyka,
• finanse,
• dedykowany moduł do tworzenia interaktywnych harmonogramów montażu i projektowania.

Prace nad zaawansowanym systemem, którym Llentab posługuje się od początku 2009 roku trwały 10 miesięcy. Patrząc na skalę przedsięwzięcia można powiedzieć, że projekt został wykonany w szybkim tempie, zachowując przy tym bardzo przyjazne dla użytkowników środowisko pod względem funkcjonalnym i wizualnym.

Opinia klienta


Llentabhallen jest firmą oferującą hale stalowe. W zakresie naszego działania mieści się sprzedaż, projektowanie i montaż.

Michał Szpilewski

Prezes Zarządu

Do nowoczesnego zarządzania firmą potrzebowaliśmy sprawnego i niezawodnego oprogramowania. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Softhis, która zaprojektowała i wdrożyła szyte na naszą miarę narzędzie informatyczne.

Nasza współpraca, z której jesteśmy bardzo zadowoleni, to nie tylko same prace wdrożeniowe, ale także długofalowa, ponad 8-letnia kooperacja polegająca na utrzymaniu środowiska informatycznego na wysokim poziomie oraz rozwój systemu pozwalający na stałą adaptację do naszych potrzeb.

Polecamy Softhis jako twórcę wysokiej jakości rozwiązań informatycznych.

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

Formularz kontaktowy

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com