Case study

Softhis JPK dla DuPont Poland Sp. z o.o.

Softhis przygotował dla DuPont Poland Sp. z o.o. aplikację Softhis JPK, która składa się z trzech modułów.

Co zaproponowaliśmy?

Obowiązek raportowania do organów podatkowych danych finansowych przedsiębiorców w formie Jednolitego Pliku został wprowadzony w dniu 1 lipca 2016 r. Wielomodułowe narzędzie informatyczne Softhis JPK, to elastyczne i niezawodne rozwiązanie, które zapewni terminową wysyłkę kompletnych i zwalidowanych plików XML JPK do interfejsów Ministerstwa Finansów.

Produkcja i wdrożenie

Na zlecenie DuPont Poland Sp. z o.o. Softhis zaimplementował składającą się z czterech modułów aplikację, która pozwala na generowanie i wysyłanie pliku XML JPK. Softhis JPK pobiera dane wejściowe, przeprowadza kontrolę spójności i poprawnego odczytu pobranych danych, a następnie produkuje plik wynikowy XML. Automatycznie konwertuje dane wejściowe z dowolnych formatów. Umożliwia edytowanie lub wprowadzanie danych do matrycy, w celu ich uzupełnienia lub kontroli. Służy także do podpisania, szyfrowania i przesłania wynikowego XML do organów podatkowych.

Softhis JPK składa się z czterech modułów:

  • JPK Generator,
  • JPK Konwerter,
  • JPK Podpis i Wysyłka.

Implementacja Softhis JPK w środowisku informatycznym DuPont Poland Sp. z o.o. przebiegła płynnie i została ukończona terminowo.

 

 

Opinia klienta

Poszukując niezawodnego i elastycznego oprogramowania, które będzie umożliwiało generowanie i wysyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego do interfejsu Ministerstwa Finansów, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Softhis. Całość zleconych prac polegających na dostosowaniu aplikacji Softhis JPK oraz jej wdrożeniu w środowisku informatycznym DuPont Poland Sp. z o.o. przebiegła płynnie i została ukończona terminowo, mimo krótkiego czasu na realizację projektu.

Piotr Gill
Członek Zarządu, DuPont Poland Sp. z o.o.

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com