Case study

Platforma dialogu społecznego

  • On-line www.bcc.org.pl
  • Klient Business Centre Club
  • Integracje Serwis www umożliwiający interakcję różnych grup społecznych
  • Zrealizowano czerwiec 2010

Międzynarodowa organizacja - Business Centre Club zdecydowała o zamówieniu nowego portalu, który swoją funkcjonalnością i wyglądem posłuży jako platforma dialogu społecznego.

Co zaproponowaliśmy?

Najważniejszą częścią portalu jest forum dialogu społecznego, angażującego przedstawicieli życia politycznego i gospodarczego, media oraz organizacje pozarządowe. Ponadto przedstawia strukturę organizacyjną BCC, z jej lożami regionalnymi oraz siedzibą główną, po której gość portalu może wirtualnie pospacerować.

Produkcja i wdrożenie

Nowy serwis przygotowany przez Softhis, posiada sekcje tematyczne adresowane do wymienionych wcześniej grup, jak również narzędzia umożliwiające komunikację między nimi, wśród nich mechanizm wewnętrznej poczty, profile członków klubu BCC oraz ekspertów związanych z organizacją. Prezentowane są szkolenia i wydarzenia organizowane przez BCC, jak również udział organizacji w obradach Komisji Trójstronnej. Strefa ekspercka zawiera bieżące i archiwalne stanowiska, raporty i opinie uznanych specjalistów należących do BCC.

Portal wyposażony jest w sekcję ogłoszeń, w której członkowie klubu mogą wzajemnie komunikować istotne dla siebie treści, jest również w szereg narzędzi pozwalających m.in. wysyłać biuletyny informacyjne do różnych grup odbiorców, prowadzić blogi czy publikować relacje z wydarzeń w ramach Magazynu BCC.

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

Formularz kontaktowy

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com