Usługi

Oprogramowanie dedykowane - aplikacje internetowe 

Projektujemy i tworzymy dedykowane aplikacje internetowe, systemy informatyczne dla firm oraz oprogramowanie dedykowane - wykonywane na zamówienie, ściśle pasujące do biznesowych uwarunkowań i wymagań współpracujących z nami firm. Wyróżnia nas nowatorskie myślenie i wykorzystywanie zaawansowanych technologii, także semantycznych. Tylko takie połączenie pozwala na uzyskanie funkcjonalnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań dedykowanych, wspierających prowadzenie i rozwój biznesu.

Softhis projektuje rozwiązania, które dają ogromne możliwości by efektywnie zarządzać dokumentacją w przedsiębiorstwach. Prawidłowy system obiegu dokumentów jest kluczowym parametrem pozwalającym na optymalizację kosztów. Kompleksowy sposób zarządzania danymi umożliwia szczegółową analizę, wnioski oraz wykorzystanie ich w różnych aspektach dotyczących firmy. System obiegu dokumentów składa się z poszczególnych modułów: zarządzanie dokumentami, magazyny, workflow, raportowanie, integracja oraz jednolity plik kontrolny. Gotowe oprogramowanie Softhis do zarządzania dokumentacją w firmie zapewnia integrację z technicznymi potrzebami każdego przedsiębiorstwa.

Projektowanie aplikacji internetowych

Projektowanie aplikacji internetowych oznacza dla nas dostarczanie rozwiązań informatycznych, które z pomocą przeglądarki internetowej integrują biznes w jednym programie. Nasze pomysły i stosowane przez nas technologie projektowe łączymy z analitycznym podejściem do procesów, potrzeb oraz faktycznych celów, które nowy system ma wspierać. 

aplikacje internetowe

CRM, ERP i obieg dokumentów

Sprawne zarządzanie wymaga stosowania nowoczesnych narzędzi jak systemy CRM, ERP, których zadaniem jest koordynacja strategii i działań operacyjnych. Rozwiązaniem w tym przypadku jest dostosowane do indywidualnych potrzeb projektowanie aplikacji webowych – usługa oferowana przez zespół ekspertów Softhis. Nasze rozwiązania zwiększają produktywność, wspierają wyniki sprzedażowe, jak również zapewniają stały dostęp do wiedzy gromadzonej w organizacji. 

CRM ERP obieg dokumentów

Platformy e-commerce

Dzięki wiedzy i doświadczeniu oferujemy naszym klientom pomysły, które umożliwiają kompleksową obsługę e-biznesu, także poprzez integrację z systemami CRM, ERP i programami magazynowo – księgowymi. Dbamy również o bezpieczeństwo funkcjonowania e-sklepów, chroniąc płatności, zasoby produktów oraz gromadzone dane. Tak jak aplikacje internetowe i mobilne, tak i rozwiązania w zakresie platform e-commerce są w stanie znacząco wpłynąć na rozwój biznesu. 

platformy e-commerce

Systemy B2B i B2C

Potrzeby biznesowe firm stworzyły różne kanały komunikacji i sprzedaży. Aby je realizować, tworzymy wielowarstwowe rozwiązania informatyczne (także aplikacje internetowe i mobilne), które ułatwiają zarządzanie relacjami biznesowymi, jak również odbiorcami detalicznymi. Owocna współpraca z naszymi klientami sprawia, że znamy różnicę pomiędzy specyfiką rozwiązań B2B i B2C oraz wiemy jak w ramach jednej platformy implementować różne narzędzia wspierające biznes elektroniczny. Możemy w ten sposób tworzyć oprogramowanie dedykowane konkretnemu biznesowi. 

B2B B2C

Cloud Computing (SaaS)

Dzisiaj jest to jedna z najbardziej popularnych form wdrażania oprogramowania dla firm, która z powodzeniem znajduje zastosowanie w wielu koncepcjach biznesowych i różnych branżach. Gwarantuje niższe koszty oraz możliwość korzystania z usług bez ograniczenia czasem i przestrzenią. To główne zalety rozwiązań oferowanych w tzw. „chmurze”. 

Cloud computing

Centrum testów Softhis

Nasz zespół testerów sprawdzi poprawne funkcjonowanie oprogramowania by mieć pewność, że aplikacja działa właściwie w każdej fazie rozwoju. Nasz zespół to najlepsi specjaliści technologii webowych, natywnych, desktopowych oraz mobilnych. Mogą pochwalić się wieloma testami przeprowadzonymi dla klientów z Polski oraz z zagranicy.
Bez względu na to, czy aplikacja jest rozbudowywana, czy też tworzona od samego początku, zespół testerów Softhis pomoże usprawnić lub stworzyć oprogramowanie wysokiej jakości.
Wypracowaliśmy sprawdzoną metodykę działań, która zapewnia terminowość i testy najwyższej jakości.

aplikacje mobilne

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

Formularz kontaktowy

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków.
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com