Keep
Inventing

Softhis
Software House

Softhis Software House

Zespół Softhis Software House to niezawodna mieszanka indywidualności i prawdziwych entuzjastów innowacyjnych rozwiązań i technologii.

Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w 2005 roku. Połączyła nas prawdziwa pasja do tworzenia aplikacji, które użytkownik będzie odbierał zarówno jako piękne i użyteczne.

W swojej historii nieraz czuliśmy się jak startup i znamy to wspaniałe uczucie kiedy pomysł przeradza się w rzeczywiste i funkcjonujące narzędzie.

Jak pracuje nasz zespół

Payback

Loyalty e-commerce platform

American College of Prosthodontics

Mobile e-learning application for ACP members

Autenti

Online workflow and e-signature platform

Metodologia pracy

Zdajemy sobie sprawę, jak cenny i ograniczony jest czas. To dlatego stosujemy w naszej pracy zwinne techniki zarządzania projektami. W każdym projekcie stawiamy na przejrzystość pracy naszego zespołu dlatego umożliwiamy śledzenie i komentowanie każdego etapu prac oraz wszystkich nanoszonych zmian. Otwarta komunikacja jest dla nas priorytetem!

Agile

Agile Project Management stawia przede wszystkim na współpracę między ludźmi oraz funkcjonalność dostarczanego rozwiązania. Jego elastyczność zapewnia reagowanie w porę na zmiany zachodzące w realizowanym projekcie. Zwinne zarządzanie projektem musi dotyczyć wszystkich parametrów współpracy.

Stawiamy na SCRUM w dostarczaniu oprogramowania. SCRUM jest prostym frameworkiem, który ułatwia współpracę naszemu zespołowi nawet w złożonych projektach.

Naszą zasadą jest zachowanie czystego i pięknego kodu. Na całość oprogramowania składa się nie tylko atrakcyjny wygląd aplikacji. Równie ważne jest to, co ukryte jest w środku.

Programujemy Startupy

W Softhis wierzymy, że wspólne działania pozwalają na rozwijanie najlepszych technologicznych idei. Naszą wartością jest wiedza i doświadczenie w programowaniu startupów oraz pełna otwartość na każdy innowacyjny pomysł. Wiemy, że jeżeli wejdziecie w środowisko pozytywnie myślących ludzi, to Wasze szanse na powodzenie znacznie wzrosną. Bądźcie gotowi, bo zarazimy Was entuzjazmem i zmotywujemy do działania!

Jeśli szukacie społeczności, która na co dzień pracuje ze startupami, dobrze trafiliście.

Zapraszamy na naszego bloga oraz fanpage. Tam znajdziecie najświeższe newsy o naszych wydarzeniach. Stay tuned!

logo-circles

Keep inventing

We’ll take care of software

Technologie jakie stosujemy w Softhis

JAVA, JAVA Script, PHP, HTML5, CSS3, jQuery, MySQL, PosgreSQL, MongoDB, OAuth, Flex, Push notifications, Sass/Less, Solr, Type03, Symphony, WP, D3, Grunt/Gulp.

Internal and External API Integration.

Integrujemy oprogramowanie z: Google Analytics, Facebook, Twitter, Vimeo, PAYU, Paypal.