Produkty

Efektywny duet: aplikacja do zarządzania projektami i CRM dla małej firmy.

 

ORBIZER to innowacyjne i zaawansowane oprogramowanie do zarządzania projektami oraz wspierania relacji handlowych z poziomu każdej przeglądarki internetowej. Usługa dostępna w modelu SaaS została przygotowana głównie z myślą o potrzebach sektora małych i średnich firm, któremu do tej pory nie została zaproponowana aplikacja do zarządzania projektami i CRM w jednym miejscu. ORBIZER został oficjalnie zaprezentowany po raz pierwszy na targach Cebit 2013 w Hanowerze.

ORBIZER jest przykładem kompleksowego rozwiązania, które w łatwy i intuicyjny sposób łączy system zarządzania projektami i sprzedażą z dodatkowymi funkcjonalnościami m.in. umożliwia delegowanie zadań, obsługuje obieg dokumentów, jak również zapewnia kontrolę zasobów i kosztów. Cechą nowej usługi jest także możliwość konfiguracji i dostosowania wszystkich obiektów w systemie poprzez kategoryzację i określanie indywidualnych atrybutów.

Celem powstania platformy ORBIZER jest zaoferowanie sektorowi MŚP niedrogiego we wdrożeniu oraz obsłudze, wydajnego i atrakcyjnego wizualnie narzędzia, które z powodzeniem może realizować najważniejsze potrzeby przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania.

Modułowa elastyczność

Oprogramowanie składa się z czterech podstawowych modułów: Projekty, Klienci, Zasoby i Dokumenty – a jej elastyczność umożliwia wprowadzenie dedykowanych wdrożeń, uwzględniających specyficzne potrzeby biznesowe firm.

Prosty CRM dla MŚP

Dla użytkowników programu ORBIZER wdrożyliśmy nieskomplikowany pakiet CRM dla małej firmy, który realizuje podstawowe założenia koncepcji zarządzania. CRM ORBIZER gromadzi najważniejsze informacje zebrane przez pracowników oraz płynące od samych klientów i ułatwia:

 • zarządzanie bazą klientów,
 • wspieranie procesu sprzedaży,
 • organizowanie pracy poprzez generowanie zadań projektowych,
 • poprawę komunikacji z klientem dzięki komentarzom, kontaktom, statusom,
 • raportowanie wyników ułatwiających analizę działań sprzedażowych.Kluczowe korzyści dla użytkownika platformy ORBIZER

 • All-in-one – dostęp w jednej aplikacji do dwóch podstawowych obszarów funkcjonowania firmy: zarządzanie projektami oraz zarządzanie relacjami handlowymi (CRM).
 • Dedykowane narzędzie – ORBIZER od samego początku był tworzony z myślą o firmach z sektora MŚP. Dlatego ten program do zarządzania projektami potrafi znacznie więcej za mniej w porównaniu do dużych systemów konkurencji.
 • Metodyka pracy – platforma spełnia najlepiej swoje zadania w przedsiębiorstwach, których proces biznesowy jest oparty głównie na pracy projektowej wykorzystującej do monitorowania np. metodyki zwinne (Agile, SCRUM).
 • Koszty – przystępna cena aplikacji, niskie koszty wdrożenia oraz okres próbny bez żadnych zobowiązań pozwala na łatwe i niedrogie wdrożenie aplikacji w firmie.
 • Mobilność użytkowników – zadbaliśmy również o responsywny interfejs, który umożliwia łatwą obsługę aplikacji na urządzeniach mobilnych np. na tabletach.
 • Integracje – oprócz klasycznego uploadu i przechowania plików w aplikacji umożliwiliśmy użytkownikom korzystanie z zewnętrznych platform takich jak Google Apps czy Dropbox.
 • Dostępność w chmurze – biznes jest dostępny wszędzie. Wystarczy mieć łącze internetowe, aby zarządzać i pracować z każdego miejsca na świecie. Ale to nie koniec. Chmura to również dostępność do najnowocześniejszych serwerów, zaplecza backupowego, wsparcia technicznego oraz autoskalowalności infrastruktury - czyli automatycznego dostosowania się mocy obliczeniowej do aktualnego obciążenia aplikacji.Zobacz możliwości platformy ORBIZER

Zarejestruj się

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

Formularz kontaktowy

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com