Aviva Sp. z o.o.

Aviva
Wybór firmy Softhis jako dostawcy aplikacji do Podpisu i Wysyłki Jednolitego Pliku Kontrolnego był dla nas bardzo dobrą decyzją biznesową.

Tomasz Andrzejczak

Project Manager, Grupa AVIVA

Dzięki zastosowaniu jednego z modułów systemu Softhis JPK, AVIVA mogła na czas wywiązać się ze zobowiązań nałożonych na przedsiębiorców przez Ministerstwo Finansów. Moduł przygotowany przez Softhis został wdrożony w naszym środowisku informatycznym, a całość prac przebiegała bardzo sprawnie."

DuPont Poland Sp. z o.o.

Poszukując niezawodnego i elastycznego oprogramowania, które będzie umożliwiało generowanie i wysyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego do interfejsu Ministerstwa Finansów, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Softhis.

Piotr Gill

Członek Zarządu, DuPont Poland Sp. z o.o.

Całość zleconych prac polegających na dostosowaniu aplikacji Softhis JPK oraz jej wdrożeniu w środowisku informatycznym DuPont Poland Sp. z o.o. przebiegła płynnie i została ukończona terminowo, mimo krótkiego czasu na realizację projektu."

PKP CARGO S.A.

PKP CARGO S.A.
Softhis przygotował dla PKP CARGO S.A. Moduł Podpisu i Wysyłki Jednolitego Pliku Kontrolnego wraz z opcją walidacji jego poprawności.

Piotr Zdziechowiak

Project Manager, PKP CARGO S.A.

Wykonawca był odpowiedzialny za prace polegające na dostarczeniu i wdrożeniu systemu w środowisku informatycznym PKP CARGO S.A. Zespół Softhis jest profesjonalnym partnerem, którego możemy rekomendować w zakresie wdrożeń oprogramowania, przy zachowaniu najwyższych standardów, praktyk bezpieczeństwa oraz integracji systemów."

WSiP

WSiP
Współpraca z Softhis, wykonawcą projektu informatycznego, zaowocowała wykonaniem systemu zarządzania sprzedażą bezpośrednią na zamówienie dla WSiP.

Maksymilian Szeliga

Head of IT, WSiP

Wykonawca był odpowiedzialny za prace projektowe obejmujące specyfikację oraz architekturę, prace programistyczne i wdrożenie platformy. Zespół Softhis dał się poznać jako wiarygodny i profesjonalny partner, z którym z powodzeniem zrealizowaliśmy kolejny projekt oraz budujemy długofalową relację biznesową."

Payback

PAYBACK
Loyalty Partner, właściciel marki PAYBACK współpracował z Softhis w zakresie stworzenia nowego sklepu z nagrodami dla klientów korzystających z programu PAYBACK.

Miłosz Pałka

Senior Online Manager

Owocem tej kooperacji jest system umożliwiający zamawianie nagród przez użytkowników programu bonusowego PAYBACK, w zamian za zdobyte w programie punkty z możliwością wniesienia dodatkowej opłaty pieniężnej. Softhis jako wykonawca projektu był odpowiedzialny za przygotowanie specyfikacji i architektury, prace programistyczne, zaprojektowanie elementów graficznych oraz wdrożenie platformy. Firma dała się poznać jako wiarygodny i profesjonalny partner, z którym budujemy długofalową relację w zakresie rozwijania produktu oraz jego utrzymania."

Autenti

Autenti
Softhis stworzył dla Autenti sp. z o.o. kompleksowe rozwiązanie informatyczne - platformę do autoryzacji dokumentów i zawierania umów w Internecie.

Grzegorz Wójcik

CEO, Autenti

Wykonawca projektu był odpowiedzialny za analizę funkcjonalno-techniczną, opracowanie studium wykonalności, architektury i algorytmów oraz integrację z silnikiem procesowym BPM i mechanizmami podpisu elektronicznego. Projekt obejmował także wykonanie platformy www i aplikacji mobilnych (iOS, Android) oraz wdrożenie wykonanego systemu na bezpiecznej, prywatnej chmurze obliczeniowej. Doświadczenie wspólnej pracy nad projektem pozwala nam rekomendować Softhis jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie wdrożeń oprogramowania dedykowanego, integracji systemów i doradztwa IT."

American College of Prosthodontists

American College of Prosthodontists
Softhis usprawnił udostępnianie wiedzy medycznej dla lekarzy, czyniąc ją również bardziej mobilną.

Mark Heiden

Associate Executive Director

Współpraca z Softhis zaowocowała stworzeniem platformy zarówno w wersji desktopowej jak i w formie aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki systemowi członkowie American College of Prosthodontists dzielą się wiedzą w dowolnym czasie i miejscu. W naszej opinii Softhis dostarczył niezawodne i sprawnie działające oprogramowanie.”

Lllentab

Llentab
Llentabhallen jest firmą oferującą hale stalowe. W zakresie naszego działania mieści się sprzedaż, projektowanie i montaż.

Michał Szpilewski

Prezes Zarządu

Do nowoczesnego zarządzania firmą potrzebowaliśmy sprawnego i niezawodnego oprogramowania. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Softhis, która zaprojektowała i wdrożyła szyte na naszą miarę narzędzie informatyczne. Nasza współpraca, z której jesteśmy bardzo zadowoleni, to nie tylko same prace wdrożeniowe, ale także długofalowa, ponad 8-letnia kooperacja polegająca na utrzymaniu środowiska informatycznego na wysokim poziomie oraz rozwój systemu pozwalający na stałą adaptację do naszych potrzeb. Polecamy Softhis jako twórcę wysokiej jakości rozwiązań informatycznych.”

Woblink

Woblink
Ponad półtoraroczna współpraca z firmą Softhis zaowocowała powstaniem platformy Woblink.

Mateusz Tobiczyk

Dyrektor ds. Rozwoju Platformy Woblink

Jak w dobrym kinie, i w tej współpracy, nie brakowało trudnych momentów, zwrotów akcji i walki z przeciwnościami, które dyktował szybko rozwijający się rynek. Ostatecznie jednak dzięki zaangażowaniu zespołów pracujących przy realizacji projektu udało się zamienić tysiące linijek kodu w innowacyjny i przyjazny system, który pozwala cieszyć się przyjemnością e-czytania na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych, a Woblink stał się jedną z najpopularniejszych e-bookowych platform w Polsce."

Clutch

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

Formularz kontaktowy

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com