Oferty pracy

Project Manager

Softhis to krakowski software house działający od ponad 10 lat na rynku rozwiązań informatycznych w zakresie produkcji oprogramowania. W Softhis wdrażamy nowatorskie pomysły w dziedzinie rozwiązań IT. Dostarczamy rozwiązania dedykowane, oparte na analizie potrzeb biznesowych naszych klientów. Świadczymy usługi doradcze i analityczne, outsourcingu IT, integrujemy systemy, prowadzimy audyty IT.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager.

Zakres obowiązków:

  • specyfikowanie oprogramowania,
  • analiza i zarządzanie wymaganiami,
  • określanie celów do osiągnięcia w ramach kolejnych wydań, zarządzanie zmianą,
  • współpraca z klientami firmy,
  • współpraca z zespołem developerskim i analitykami,
  • definiowanie szczegółowych wymagań funkcjonalnych i biznesowych dla zespołów pracujących w metodyce zwinnej,
  • monitorowanie postępu prac i wskaźników projektu.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze przy interesujących projektach,
  • możliwość kontaktu z polskimi i międzynarodowymi klientami,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, pakiet Multisport.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność specyfikowania wymagań dla oprogramowania,
  • biznesowe spojrzenie na realizowane projekty,
  • ogólna znajomość procesu tworzenia oprogramowania,
  • doświadczenie we współpracy z zespołami programistycznymi,
  • mile widziana znajomość metodyk zwinnych (Agile),
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w Softhis oraz spełniasz powyższe wymagania, wyślij do nas CV na adres jobs@softhis.com Prosimy o podanie informacji o oczekiwanym miesięcznym wynagrodzeniu netto. Zapraszamy!