Oprogramowanie dedykowane

Dlaczego oprogramowanie dedykowane?

Automatyzacja obiegu informacji wewnątrz każdej organizacji jest w dzisiejszych czasach niezbędnym elementem do efektywnego prowadzenia przedsiębiorstw. Oczekiwania użytkowników w stosunku do systemów IT dalece wykraczają poza zestandaryzowane gotowe aplikacje.

Problem jaki często występuje w przypadku gotowych systemów jest brak w ich elastycznym dostosowaniu. Często wyposażone są w funkcjonalności, które są nieprzydatne lub zbyt skomplikowane, przecząc tym samym założeniom UX.

Systemy informatyczne w postaci dedykowanych aplikacji są odpowiedzią na potrzeby użytkowników i ich firm.

Oprogramowanie dedykowane, często rozbudowywane o konkretne pojawiające się potrzeby wewnątrz organizacji umożliwia elastyczne dostosowanie systemu.

Sytuacja w przypadku wyboru oprogramowania dedykowanego staje się odwrotna niż w przypadku zakupu gotowego rozwiązania. Takie systemu są bezpośrednio dopasowane do potrzeb korzystających z nich firm. Nie zawierają zbędnych funkcji, są przez to łatwiejsze w obsłudze, nawet przez niewykwalifikowanych pracowników.

Oprogramowanie dedykowane bardzo często jest projektowane z wykorzystaniem rozwiązań opartych o chmurę, a użytkownicy logują się do systemu za pomocą strony internetowej. Ułatwia to znacznie obsługę i dostęp do zasobów dla upoważnionych osób.

Oprogramowanie dedykowane posiada swój określony proces produkcyjny, gdzie wykonawca zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie prac.

Oprogramowanie dedykowane w etapach:

Projektowanie

Analizujemy procesy biznesowe zachodzące w firmie. Projektujemy optymalne rozwiązanie. 

W oparciu o autorski silnik tworzymy narzędzie dostosowane do bieżących potrzeb firmy.
Oprogramowanie dedykowane Softhis to rozwiązanie z możliwością rozbudowy o nowe moduły.

Proces wdrożenia

Dobór funkcjonalności i projektowanie systemu i wdrożenie dopasowanego systemu w środowisku firmy.

Utrzymanie

Opieka serwisowa nad całością systemu

Modyfikacja systemu do zmieniających się potrzeb klienta

Wybierając oprogramowanie dedykowane przygotowane przez Softhis, użytkownik otrzymuje produkt informatyczny na najwyższym poziomie. Dostarczamy piękny i czysty kod o najwyższej jakości technologicznej. Dzięki takiemu podejściu późniejsze modyfikacje i utrzymanie całego systemu jest o wiele łatwiejsze.

Dbamy nie tylko o sam zaprojektowanie systemu, ale także o nasze relacje z każdą firmą z którą współpracujemy, dając wsparcie w trakcie tworzenia każdego zamówionego oprogramowania, jak i po zakończeniu prac.

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?

Formularz kontaktowy

 

Softhis

ul. Fabryczna 20 A, 31-553 Kraków
tel.: +48 12 350 55 55
fax.: +48 12 378 33 31
e-mail: office(at)softhis.com