News

8 grudnia 2016

Walidator JPK - sprawdź swój plik JPK zanim wyślesz go do Ministerstwa Finansów

Jednolity Plik Kontrolny jest dla nas jednym z najgorętszych tematów mijającego 2016 roku. Przygotowany w Softhis Walidator JPK jest przyjaznym, dostępnym online narzędziem, które zweryfikuje poprawność, kompletność oraz spójność logiczną raportowanych danych.

Jednolity Plik Kontrolny towarzyszy nam od początku 2016 roku. Opracowany przez nas modułowy system Softhis JPK, to nie jedyne rozwiązanie pomagające przedsiębiorcom w wypełnianiu nowego obowiązku raportowania wobec Ministerstwa Finansów. Walidator JPK został stworzony po to, by każdy miał pewność, że plik JPK który trafi do urzędu jest spójny i kompletny. Narzędzie można przetestować online zupełnie za darmo, jednorazowo walidując swój plik JPK.

Przetestuj nasz WALIDATOR JPK

Obecnie każde duże przedsiębiorstwo jest zobowiązane do posiadania oprogramowania umożliwiającego e-kontrole skarbowe, natomiast od 1 stycznia 2017 r. każda mała i średnia firma będzie musiała dostarczać do urzędu raport zawierający plik JPK. Warto zadbać, by dane zawarte w Jednolitym Pliku Kontrolnym były poprawne.