News

10 kwietnia 2017

Education Abroad - targi edukacyjne w Kijowie

Liczba studentów na Ukrainie, którzy wybierają uczelnie wyższe w innych krajach stale rośnie. Najwięcej wybiera właśnie Polskę. W dniach 6-8 kwietnia 2017r., w Kijowie odbyły się międzynarodowe targi poświęcone edukacji na których gościliśmy.

W marcu zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w Misji gospodarczej – Growing Internationally, Kijów 2017, organizowanej z ramienia Urzędu Miasta Krakowa, której celem były między innymi International Education Fair. Wśród naszych projektów są również te mocno związane z edukacją, dlatego chętnie obserwowaliśmy jak wygląda tamtejszy rynek aplikacji i platform e-learningowych służących uczniom i studentom. Była to także znakomita okazja, by poznać tamtejsze firmy między innymi z sektora IT.

Tegorocznym maturzystom polecamy Zdasz.to, projekt zrealizowany na zamówienie dla WSiP. To elektroniczna platforma internetowa obejmującą kursy z takich przedmiotów jak: matematyka, język polski, biologia, chemia czy geografia. Jeżeli jeszcze z niej nie skorzystaliście to możecie zrobić to jeszcze dzisiaj, a my w Softhis trzymamy za Was mocno kciuki!